Organizacija nastave u školskoj 2021./2022.godini

Raspored i mjesto ulaska i izlaska nije isti za sve razredne odjele pa molimo da ga pažljivo proučite.

Napomena: za učenike područnih odjela razrednici učenika detaljno će obavijestiti roditelje o načinu funkcioniranja škole i mjerama zaštite učenika.

Kako bi se smanjilo grupiranje djece prilikom ulaska u školu, učenici ulaze u određeno vrijeme na zadani ulaz kako slijedi:

ULAZ A

ULAZ B

ULAZ C

SAT

(glavni ulaz)

(pozornica, rampa)

(stepenište)

1.a, 3.a, 3.b, 4.c,

2.a, 2.b,4.b,5.a, 5.b

3.b, 6.r, 7. r,.8.r

4.OOS,5. OOS

4.a, 1.OOS, 2. OOS, 6.OOS

3.OOS, 7.OOS

Razrednik, dežurni učitelji ili zaduženi djelatnik  u obvezi je pomoći učenicima pri ulasku i izlasku iz škole.

Tijekom dolaska i cijelo vrijeme boravka u prostoru škole, učenici i djelatnici škole dužni su se pridržavati preporučenih epidemioloških mjera (prema Uputama HZJZ).

1. Prema Uputama Ministarstva znanosti i obrazovanja  učenici s teškoćama u razvoju ne trebaju nositi maskice.

2. Svi učenici pri ulasku u školu upotrebljavaju dezinfekcijski otirač, peru ruke sapunom i vodom te ulaze u učionicu u pratnji razrednika/ice.

3. Svaki razredni odjel boravi cijelo vrijeme u istoj učionici (razredna nastava i odgojno-obrazovne skupine), a učenici u predmetnoj nastavi i  u kabinetima.

4. Nastavni sat će trajati 45 minuta

5. Marenda učenika

RN i mlađe (9:00)  i starije OOS (9:35) marendaju u učionici

PN i SŠ (9:35) marenda u blagavaonici

6. Veliki odmor podijeljen je u tri u termina

VAŽNO!

1. Molimo da ne dolazite u pratnji djeteta do škole ukoliko imate simptome zarazne bolesti ili

vam je izrečena mjera samoizolacije.

2. Molimo da svakodnevno izmjerite temperaturu djeteta prije polaska u školu.

3. Ne šaljite dijete u školu u slučaju povišene temperature ili simptoma zarazne bolesti već

odmah kontaktirajte odabranog liječnika djeteta te telefonom izvijestite razrednika.

4. Svi učenici imaju obvezu pohađanja nastave, a izostanak djeteta s nastave potrebno je

opravdati (do 3 dana roditelj, više dana liječnik).

5. Iako je ograničena mogućnost ulaska u školu, roditelji imaju obvezu pratiti napredovanje

svoga djeteta. Preporučuje se komunikacija na daljinu (telefonom, e-mailom, …), a u slučaju

potrebe razgovarat će se uživo, u dogovoreno vrijeme.

Roditeljski sastanci će se održavati uživo, uz pridržavanje epidemioloških mjera.

6. Ujedno Vas molimo da se ne zadržavate na vanjskom školskom prostoru  po izlasku iz škole.

objavio: Ivone Šabarić Rubeša   datum: 3. 9. 2021.

Organizacija nastave u školskoj 2021./2022.godini

ULAZ A

ULAZ B

ULAZ C

SAT

(glavni ulaz)

(pozornica, rampa)

(stepenište)

1.a, 3.a, 3.b, 4.c,

2.a, 2.b,4.b,5.a, 5.b

3.b, 6.r, 7. r,.8.r

4.OOS,5. OOS

4.a, 1.OOS, 2. OOS, 6.OOS

3.OOS, 7.OOS

4. Nastavni sat će trajati 45 minuta

5. Marenda učenika

RN i mlađe (9:00)  i starije OOS (9:35) marendaju u učionici

PN i SŠ (9:35) marenda u blagavaonici

6. Veliki odmor podijeljen je u tri u termina

VAŽNO!

vam je izrečena mjera samoizolacije.

2. Molimo da svakodnevno izmjerite temperaturu djeteta prije polaska u školu.

opravdati (do 3 dana roditelj, više dana liječnik).

potrebe razgovarat će se uživo, u dogovoreno vrijeme.

objavio: Ivone Šabarić Rubeša   datum: 3. 9. 2021.